W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na dalsze używanie tych plików. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności.

Zamknij

DANE KONSULTACJI

Autor
Termin

18-09-2020 - 04-10-2020

Zasięg

powiat krośnieński

Rodzaj

Oficjalna

OCEŃ KONSULTACJĘ

PODSUMOWANIE

W ankiecie wzięło udział 90 osób.

ZAŁĄCZNIKI

Lista załączników jest pusta.

UDOSTĘPNIJ

KONSULTACJA

Konsuklatcja zakończona
A A A

Strategia Rozwoju Powiatu Krośnieńskiego na lata 2021 - 2027

Wprowadzenie do konsultacji

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w badaniu ankietowym w związku z opracowaniem Strategii Rozwoju Powiatu Krośnieńskiego na lata 2021 -2027. Badanie ankietowe będzie trwało od dnia 18.09.2020 r. do 04.10.2020 r. i wszyscy zainteresowani mieszkańcy Powiatu mogą wziąć w nim udział. Udział w badaniu jest możliwy poprzez uruchomienie przycisku 'Weź udział' znajdującego się na bieżącej stronie.

Strategia Rozwoju Powiatu Krośnieńskiego na lata 2021 - 2027

Strategia będzie wyznaczała przyszłe kierunki rozwoju Powiatu, a także priorytety w zakresie działalności władz samorządowych. W związku z tym bardzo ważne jest, aby Strategia odpowiadała rzeczywistym potrzebom i preferencjom mieszkańców.

Państwa odpowiedzi pozwolą nam również określić obszary, w których należy podjąć odpowiednie działania w celu poprawy atrakcyjności Powiatu oraz poprawy życia na jego terenie. Zależy nam na Państwa opinii, ponieważ dzięki niej będzie możliwe opracowanie dokumentu, który będzie obiektywnie diagnozował sytuację społeczno-gospodarczą Powiatu oraz w lepszym stopniu odpowiadał na potrzeby mieszkańców.

Z góry dziękujemy za udział w badaniu!

 

Lista załączników jest pusta.

Tagi: Nie przypisano do artykułu żadnych tagów

Kategoria: Społeczeństwo


Dodaj swoje pytanie, propozycję lub komentarz

Zaloguj się, aby dodać swoją opinię. Jeśli nie masz konta, zarejestruj się.

Nikt jeszcze nie zadał pytania.
Bądź pierwszy, nie pozwól przejść temu tematowi bez echa !

Podziel się z nami Swoją opinią.


ResPublic

Platforma współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka