W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na dalsze używanie tych plików. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności.

Zamknij

DANE KONSULTACJI

Autor
Termin

04-02-2013 - 28-02-2013

Zasięg

Polska

Rodzaj

Nieoficjalna

OCEŃ KONSULTACJĘ

PODSUMOWANIE


ZAŁĄCZNIKI

Lista załączników jest pusta.

UDOSTĘPNIJ

KONSULTACJA

Konsuklatcja zakończona
A A A

Marszałek Grodzka

Wprowadzenie do konsultacji

Czy Anna Grodzka powinna zastąpić Wandę Nowicką na stanowisku wicemarszałka sejmu?

Marszałek Grodzka

Sejm przygotowuje się do wyboru nowego wicemarszałka. Sytuacja spowodowana jest wyjściem na jaw informacji o nagrodach za 2012 rok, którą przyjęli członkowie prezydium sejmu.

Obecna wicemarszałek sejmu Wanda Nowicka utraciła poparcie swojej partii, Ruchu Palikota. Nową kandydatką na marszałka sejmu z ramienia RP została Anna Grodzka. Posłanka zyskała poparcie całej partii. Sam Janusz Palikot podkreślał, że to trudna sytuacja, gdyż darzy Ewę Nowicką dużym zaufaniem i jest zadowolony z jej pracy.

Jednak pozostałe kluby sceptycznie odnoszą się do kandydatury Grodzkiej. Posłanka często oceniania jest nie tylko pod względem merytorycznym, ale także osobistym. Jeden z prawicowych publicystów określił wręcz zaistniałą sytuację jako „tsunami niemoralności”.

Solidarna Polska wysunęła kandydaturę Ludwika Dorna na wicemarszałka sejmu, podkreślając jego doświadczenie. Z kolei Prawo i Sprawiedliwość proponuje zmniejszyć liczbę wicemarszałków do czterech.

 

Czy Waszym zdaniem Anna Grodzka powinna zastąpić Wandę Nowicką na stanowisku wicemarszałka sejmu? Zapraszamy do dyskusji!

Lista załączników jest pusta.

Tagi: Nie przypisano do artykułu żadnych tagów

Kategoria: Administracja


Dodaj swoje pytanie, propozycję lub komentarz

Zaloguj się, aby dodać swoją opinię. Jeśli nie masz konta, zarejestruj się.

Nikt jeszcze nie zadał pytania.
Bądź pierwszy, nie pozwól przejść temu tematowi bez echa !

Podziel się z nami Swoją opinią.


ResPublic

Platforma współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka