W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na dalsze używanie tych plików. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności.

Zamknij

DANE KONSULTACJI

Autor
Termin

18-03-2016 - 31-03-2016

Zasięg

gmina Tarczyn

Rodzaj

Oficjalna

OCEŃ KONSULTACJĘ

PODSUMOWANIE

W ankiecie wzięła udział 1 osoba.

ZAŁĄCZNIKI

Lista załączników jest pusta.

UDOSTĘPNIJ

KONSULTACJA

Konsuklatcja zakończona
A A A

Konsultacje Strategii Rozwoju Lokalnego gminy Tarczyn

Wprowadzenie do konsultacji

Serdecznie zapraszamy do wypełnienia ankiety na temat gminy Tarczyn. Ponadto pragniemy Państwa poinformować o odbywających się pracach nad Lokalną Strategią Rozwoju gminy Tarczyn na lata 2016 – 2025. Serdecznie zapraszamy na konsultacje społeczne dotyczące Strategii Rozwoju Lokalnego gminy Tarczyn. Konsultacje odbędą się w Gminnym Ośrodku Kultury w Tarczynie w poniedziałek 21 marca o godzinie 18 (sala kinowa).

Strategia Rozwoju Lokalnego gminy Tarczyn

Drodzy Mieszkańcy gminy Tarczyn! Pragniemy Państwa poinformować o odbywających się pracach nad Lokalną Strategią Rozwoju gminy Tarczyn na lata 2016 – 2025. Prosimy o zaangażowanie się w proces tworzenia Strategii poprzez wypełnienie ankiety oraz udział w planowanych konsultacjach 21 III 2016 Gminny Ośrodek Kultury Tarczyn (sala kinowa) g.18.

Przygotowywana Strategia jest dokumentem kierunkowym. Stanowi ona narzędzie, które wyznacza ramy racjonalnego gospodarowania posiadanymi zasobami, co nie pozwoli w przyszłości na przeszacowanie możliwości inwestycyjnych gminy w stosunku do budżetu.              

Proces planowania strategicznego rozpoczęliśmy od dokładnej analizy stanu gminy w podstawowych sferach życia społecznego. W ten sposób pragniemy wyznaczyć obszary priorytetowe oparte na mocnych stronach gminy i dla tych obszarów określić strategiczne cele i przedsięwzięcia.

Sama diagnoza stanu gminy nie jest jednak wystarczająca.

I tu nasza prośba do Państwa.

Prosimy o włączenie się Mieszkańców gminy Tarczyn w proces tworzenia Strategii poprzez wypełnienie przygotowanej ankiety.

Nie wyobrażamy sobie stworzenia planu rozwoju gminy bez konsultacji i uwzględnienia Państwa głosu. W naszej ocenie Gmina powinna rozwijać się dla dobra Mieszkańców, dlatego Państwa głos jest dla Nas tak ważny.

Wyniki ankiety pragniemy uwzględnić w procesie tworzenia Strategii. Opinie Mieszkańców mogą okazać się cenniejsze niż sama diagnoza, dlatego tak bardzo nam na nich zależy.

Z góry dziękujemy za poświęcony przez Państwa czas na wypełnienie ankiety.

Lista załączników jest pusta.

Tagi: Nie przypisano do artykułu żadnych tagów

Kategoria: Społeczeństwo


Dodaj swoje pytanie, propozycję lub komentarz

Zaloguj się, aby dodać swoją opinię. Jeśli nie masz konta, zarejestruj się.

Nikt jeszcze nie zadał pytania.
Bądź pierwszy, nie pozwól przejść temu tematowi bez echa !

Podziel się z nami Swoją opinią.


ResPublic

Platforma współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka