W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na dalsze używanie tych plików. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności.

Zamknij

DANE KONSULTACJI

Autor
Termin

29-02-2016 - 31-03-2016

Zasięg

ZACHODNIOPOMORSKIE

Rodzaj

Oficjalna

OCEŃ KONSULTACJĘ

PODSUMOWANIE


ZAŁĄCZNIKI

UDOSTĘPNIJ

KONSULTACJA

Konsuklatcja zakończona
A A A

Konsultacje Priorytetów Współpracy Zagranicznej

Wprowadzenie do konsultacji

Samorząd Województwa Zachodniopomorskiego zaprasza do udziału w konsultacjach społecznych dotyczących projektu Priorytetów Współpracy Zagranicznej Województwa Zachodniopomorskiego. Zastąpią one dotychczasowe priorytety, przyjęte w 2008 roku.

Konsultacje Priorytetów Współpracy Zagranicznej

Niniejsze zaproszenie skierowane jest przede wszystkim do organizacji, których działalność statutowa obejmuje wykonywanie zadań wspierających samorządowy oraz obywatelski wymiar polityki zagranicznej i współpracy międzynarodowej w województwie zachodniopomorskim.

Współpraca zagraniczna regionu jest jednym z istotnych elementów jego wszechstronnego, zrównoważonego rozwoju. Ma znaczenie dla rozwoju kapitału ludzkiego, intelektualnego i społecznego województwa oraz wzrostu jego konkurencyjności na rynkach zagranicznych. 

Opinie, uwagi i propozycje zmian w zapisach Priorytetów prosimy składać do 31 marca 2016 roku przy użyciu formularza konsultacyjnego. Dokument można przesłać na adres poczty e-mail: wwt@wzp.pl, faksem na numer 91 4467 171 lub za pośrednictwem platformy Cyfrowa Demokracja. Projekt Priorytetów, który jest przedmiotem konsultacji, znajdą Państwo w załączniku po lewej stronie.
Serdecznie zapraszamy Państwa do uczestnictwa w konsultacjach. Będziemy również wdzięczni za pomoc w rozpowszechnieniu naszej inicjatywy.
Aby wziąć udział w konsultacji, proszę kliknąć w poniższy link:
 
Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego
Wydział Współpracy Terytorialnej
ul. Piłsudskiego 40-42, 70-421 Szczecin
tel. (+48 91) 44 67 138, fax (+48 91) 44 67 171
e-mail: wwt@wzp.pl, www.wzp.pl

 

Załączniki:

  1. Priorytety Współpracy Zagranicznej

Tagi: Nie przypisano do artykułu żadnych tagów

Kategoria: Społeczeństwo


Dodaj swoje pytanie, propozycję lub komentarz

Zaloguj się, aby dodać swoją opinię. Jeśli nie masz konta, zarejestruj się.

Nikt jeszcze nie zadał pytania.
Bądź pierwszy, nie pozwól przejść temu tematowi bez echa !

Podziel się z nami Swoją opinią.


ResPublic

Platforma współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka