W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na dalsze używanie tych plików. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności.

Zamknij

DANE KONSULTACJI

Autor
Termin

09-12-2015 - 31-01-2016

Zasięg

gmina Stalowa Wola

Rodzaj

Oficjalna

OCEŃ KONSULTACJĘ

PODSUMOWANIE

W ankiecie wzięło udział 95 osób.

ZAŁĄCZNIKI

Lista załączników jest pusta.

UDOSTĘPNIJ

KONSULTACJA

Konsuklatcja zakończona
A A A

Ankieta skierowana do osób, które wyjechały ze Stalowej Woli

Wprowadzenie do konsultacji

Zapraszamy Państwa do udziału w badaniu będącym częścią projektu dotyczącego opracowania Strategii Rozwoju Miasta Stalowa Wola na lata 2016-2022 z prognozą do roku 2027.

Zachęcamy do udziału

Zachęcamy do udziału w konsultacjach strategicznej oceny oddziaływania na środowisko dla dokumentu pod nazwą „Strategii Rozwoju Miasta Stalowa Wola na lata 2016-2022 z prognozą do roku 2027” wraz z „Prognozą oddziaływania na środowisko Strategii Rozwoju Miasta Stalowa Wola na lata 2016-2022 z prognozą do roku 2027”. Mieszkańcy Stalowej Woli mogą składać uwagi i wnioski do projektu Prognozy. Warunkiem udziału w konsultacjach jest wypełnienie formularza uwag. Z Prognozą i Strategią można zapoznać się w siedzibie Urzędu Miasta Stalowa Wola oraz na stronie internetowej cyfrowademokracja.pl.Uwagi i wnioski należy składać od 29.03.2016 r. do 21.04.2016 r.

 

Lista załączników jest pusta.

Tagi: Nie przypisano do artykułu żadnych tagów

Kategoria: Społeczeństwo


Dodaj swoje pytanie, propozycję lub komentarz

Zaloguj się, aby dodać swoją opinię. Jeśli nie masz konta, zarejestruj się.

Nikt jeszcze nie zadał pytania.
Bądź pierwszy, nie pozwól przejść temu tematowi bez echa !

Podziel się z nami Swoją opinią.


ResPublic

Platforma współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka