W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na dalsze używanie tych plików. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności.

Zamknij

Punkt kontaktowy online "MPZP Stare Miasto" w Płocku

Dyskusja publiczna nad MPZP "Stare Miasto" w Płocku

PYTANIA ANKIETY

W poniższym formularzu mogą Państwo zgłosić opinie o sposobie prowadzenia konsultacji społecznych MPZP Stare Miasto w Płocku lub zadać pytanie związane z konsultowanym dokumentem. Państwa opinie pomogą w doskonaleniu dalszych działań z zakresu konsultacji społecznych, natomiast pytania zostaną przekazane do Urzędu Miasta Płocka, a odpowiedzi na nie opublikowane na stronie www.rozwojmiasta.plock.eu w zakładce planowanie przestrzenne.


1 z 1

ARTYKUŁ INICJUJĄCY

Dyskusja publiczna nad MPZP "Stare Miasto" w Płocku

2020-07-17 14:58:08 Autor: Cyfrowa Demokracja

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z tekstem MPZP "Stare Miasto" i prognozy oddziaływania na środowisko oraz rysunkami, stanowiącymi załącznik do MPZP i prognozy. Konsultowane dokumenty znajdą Państwo w załącznikach po lewej stronie.

Więcej

Podziel się z nami Swoją opinią.


ResPublic

Platforma współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka