W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na dalsze używanie tych plików. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności.

Zamknij

DANE KONSULTACJI

Autor
Termin

29-11-2012 - 19-12-2012

Zasięg

MAŁOPOLSKIE

Rodzaj

Nieoficjalna

OCEŃ KONSULTACJĘ

PODSUMOWANIE


ZAŁĄCZNIKI

UDOSTĘPNIJ

KONSULTACJA

Konsuklatcja zakończona
A A A

Zaplanuj rozwój w subregionie nowosądeckim

Wprowadzenie do konsultacji

Weź udział w badaniu ankietowym dotyczącym strategii subregionu nowosądeckiego, zaplanuj rozwój swojego miejsca zamieszkania!

Zaplanuj rozwój w subregionie nowosądeckim

„Strategia Planowania i Zarządzania Zmianą Gospodarczą dla Partnerstwa Nowosądeckiego” umożliwi stworzenie na Sądecczyźnie kompleksowej oferty zagospodarowania czasu wolnego, która stanie się źródłem przewagi konkurencyjnej regionu, a jego mieszkańcom przyniesie ożywienie społeczno-gospodarcze.

Wspólnota dąży do wyrazistego wzmocnienia marki terytorialnej Sądecczyzny, w celu podniesienia atrakcyjności turystycznej regionu i poprawie jakości życia jego mieszkańców m.in. poprzez rozwój lokalnej przedsiębiorczości, poszerzenie i pogłębienie współpracy w regionie czy rozwój infrastruktury wspierającej zagospodarowanie czasu wolnego.
Konkretne przedsięwzięcia planowane w subregionie nowosądeckim to np. powstanie Centrum Targowego oraz organizacja Festiwalu Wina i Kultury Kulinarnej; stworzenie zaplecza do uprawiania biegów oraz organizacja cyklu festiwali biegowych na terenie Sądecczyzny; utworzenie Sądeckiego Centrum Nauki i Kreatywności DOM.


Aby dokument strategii przyniósł rzeczywistą, pozytywną zmianę w regionie, potrzebna jest Państwa opinia, dlatego zapraszamy do zapoznania się ze skróconą strategią (która stanowi załącznik do niniejszego artykułu), a następnie prosimy o wypełnienie krótkiej ankiety.

Załączniki:

  1. CNZ_strategia_skrocona_Nowy_Sacz.pdf

Tagi: Nie przypisano do artykułu żadnych tagów

Kategoria: Gospodarka


Dodaj swoje pytanie, propozycję lub komentarz

Zaloguj się, aby dodać swoją opinię. Jeśli nie masz konta, zarejestruj się.

Nikt jeszcze nie zadał pytania.
Bądź pierwszy, nie pozwól przejść temu tematowi bez echa !

Podziel się z nami Swoją opinią.


ResPublic

Platforma współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka