W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na dalsze używanie tych plików. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności.

Zamknij

Pomoc

FAQ


1. Po co są grupy ?

Grupy są tworzone w celu zebrania w jednym miejscu ludzi o podobnych ideach. Każda grupa zawiera opis, mówiący o jej przeznaczeniu. Dodatkowo poprzez grupy zachodzi filtrowanie treści. Dzięki głosowaniu na artykuły wewnątrz grupy ich treści są oceniane i w pewien sposób selekcjonowane przez użytkowników, co wspomaga upublicznianie (udostępnianie wszystkim użytkownikom platformy) tylko najlepszych z nich.


2. Dlaczego trzeba opublikować artykuł w grupie?

Artykuł trzeba opublikować w grupie, bo dzięki temu inni użytkownicy będą mieli do niego dostęp. Mając dostęp do artykułu mogą go czytać i popierać. Warunkiem koniecznym do utworzenia konsultacji jest zdobycie poparcia minimum 12 osób z grupy. Jedynie artykuły napisane przez redaktora są „zwolnione” od zdobywania poparcia 12 osób. Redaktor może utworzyć konsultacje bezpośrednio po napisaniu i opublikowaniu artykułu.


3. Jak zostać redaktorem?

Aby zostać redaktorem należy skontaktować się z Zespołem CyfrowaDemokracja.pl. Poszukujemy osób zainteresowanych sprawami społecznymi, szukających kontrowersyjnych tematów i mające umiejętność opisania ich w przystępny sposób. Ponad to, muszą to być użytkownicy, którzy wykazują się dużą aktywnością na platformie tj.: piszą artykuły, dodają komentarze, biorą udział w konsultacjach.


4. Gdzie znajdę napisany, nie jeszcze nie opublikowany przeze mnie artykuł?

Taki artykuł znajdziesz w zakładce Mój Panel -> Moje. Należy wybrać artykuły nieopublikowane.


5. Gdzie można znaleźć opublikowany przeze mnie artykuł?

Opublikowany artykuł wyświetla się w grupie, którą się wybrało w momencie pisania artykułu.

Podziel się z nami Swoją opinią.


ResPublic

Platforma współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka