W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na dalsze używanie tych plików. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności.

Zamknij

O nas

Czym jest CyfrowaDemokracja.pl?

Jest to pierwsze w Polsce, dostępne dla wszystkich narzędzie dialogu społecznego służące tworzeniu i przeprowadzaniu konsultacji społecznych na ważne tematy. Każdy użytkownik, każda organizacja czy instytucja może stworzyć konsultacje społeczne oparte o samodzielnie napisany artykuł.

Cyfrowa Demokracja jest źródłem kapitału społecznego, które dostarcza opinii, komentarzy i ocen społecznych. Głównym wyróżnikiem CyfrowejDemokracji.pl jest połączenie interesu społecznego z interesem przedstawicielskim na równych prawach w przestrzeni cyfrowej.

O NAS

ResPublic wykorzystuje unikalne połączenie wiedzy z zakresu partycypacji społecznej oraz nowoczesnych technik internetowy. Nasz zespół kładzie największy nacisk na technologię i innowacyjność rozwiązań. Dostarczamy narzędzia do prowadzenia konsultacji społecznych on-line, zbudowane w oparciu o najnowsze technologie. Platforma CyfrowaDemokracja.pl, którą oferujemy jest innowacyjna i elastyczna, przez co może zostać dostosowana do Twoich potrzeb. Naszym celem jest ciągły rozwój i doskonalenie narzędzi.

ResPublic Sp. z o.o. jest firmą odpowiadającą na potrzeby instytucji publicznych, związane z prowadzeniem i społecznym konsultowaniem przedsięwzięć. Udostępniamy narzędzia do prowadzenia konsultacji on-line, które zostały stworzone przez ludzi o największym w Polsce doświadczeniu w prowadzeniu konsultacji społecznych. Od ponad 19 lat tworzymy strategie i programy rozwoju głównie metodą uspołecznioną. Prowadzimy również konsultacje społeczne, doradzamy w zarządzaniu zarówno instytucjami publicznymi jak i prowadzonymi przez nie złożonymi projektami.

Naszą misją jest wspieranie rozwoju społeczeństwa obywatelskiego oraz demokracji bezpośredniej. Wiąże się to ze wzrostem rzeczywistego udziału obywateli w kreowaniu i podejmowaniu decyzji, dotyczących powszechnych spraw, również tych konsultowanych przez instytucje publiczne. Chcemy budować i rozwijać zaufanie społeczne, które jest warunkiem koniecznym do rozwoju społecznego.

Więcej informacji na temat Zespołów:
ResPublic: http://www.respublic.pl/o-firmie.html

Podziel się z nami Swoją opinią.


ResPublic

Platforma współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka