W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na dalsze używanie tych plików. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności.

Zamknij

ARTYKUŁY

Nauczycieli coraz
mniej

10-06-2013 | Cyfrowa Demokracja

Związek Nauczycielstwa Polskiego wystosował do premiera list, w którym apeluje o zatrzymanie zwolnień wśród nauczycieli.

Dofinansowanie
in-vitro

23-03-2013 | Cyfrowa Demokracja

Ministerstwo Zdrowia ogłosiło program dofinansowania zabiegów in-vitro. Będzie mogło skorzystać z niego 15 tysięcy par.

Mapa zdrowia

11-03-2013 | Cyfrowa Demokracja

Powstaje projekt zdecentralizowania NFZ – jedna instytucja ma zostać zastąpiona przez 16 samodzielnych wojewódzkich Narodowych Funduszy Zdrowia. Przebudowa instytucji ma pozwolić na lepsze dopasowanie się do potrzeb i oczekiwań pacjentów.

Sfera schyłku
życia

17-02-2012 | Cyfrowa Demokracja

W ostatnim czasie, dużą kontrowersję wywołała propozycja lekarzy brytyjskich, polegająca na podtrzymywaniu przy życiu pacjentów, u których stwierdzono śmierć kliniczną, po to by w przyszłości mogli stać się oni dawcami organów.

E - nauczanie

29-06-2012 | Cyfrowa Demokracja

Już niedługo wydawcy będą musieli udostępnić elektroniczne wersje podręczników szkolnych. Czy to znaczy, że niebawem uczniowie będą się uczyć z tabletów zamiast z papierowych książek? 

Odpłatne - honorowe
krwiodawstwo

02-04-2012 | Cyfrowa Demokracja

W ostatnim czasie dużą kontrowersję wzbudził nowy zapis w kwestionariuszach wypełnianych przez honorowych dawców krwi. Od lutego 2012 roku, każdy kto będzie chciał honorowo oddać krew, będzie musiał wyrazić zgodę na odpłatne przekazanie krwi(...)

Zatrudnię
pracownika bez
dyplomu

08-05-2012 | Cyfrowa Demokracja

Kogo kształcą polskie uczelnie? Dlaczego rynek nie chłonie absolwentów? W ostatnim czasie w mediach co raz częściej wybuchają dyskusje na temat kondycji polskiej edukacji. Z pesymizmem wypowiadają swoje opinie: wykładowcy uczelni wyższych,(...)

Wrześniowa
rewolucja

20-02-2012 | Cyfrowa Demokracja

Zgodnie z nową reformą, od początku września rząd wprowadza radykalne zmiany w kształceniu na poziomie średnim. Już po pierwszej klasie liceum ogólnokształcącego, uczniowie samodzielnie wybiorą przedmioty, których będą się uczyć.

Walka z wiatrakami

26-04-2011 | Cyfrowa Demokracja

Podczas konsultacji społecznych przeprowadzonych dla mieszkańców Bielawy – gminy w województwie łódzkim – przeciw budowie farmy wiatrowej na peryferiach miasta opowiedziało się kilkadziesiąt osób.

Dodaj nowy artykuł

FILTR TREŚCI

Pokazuj wszystkie zdarzenia w regionie

Wyświetlaj konsultacje i artykuły o zasięgu z regionu oraz dotyczące zdarzeń na terenie wszystkich regionów leżących w regionu.

Pokazuj wszystkie zdarzenia o zasięgu z regionu

Wyświetlaj konsultacje i artykuły o zasięgu z regionu (bez uwzględnienia zdarzeń na terenie poszczególnych regionów).

Podziel się z nami Swoją opinią.


ResPublic

Platforma współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka