W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na dalsze używanie tych plików. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności.

Zamknij

ARTYKUŁ

Strategia Rozwoju Gminy
Domaradz na lata 2022-2031

Opublikowano: 2021-06-24 12:22:02
Kategoria: Społeczeństwo
Autor: Cyfrowa Demokracja

W procesie programowania i opracowania Strategii Rozwoju Gminy Domaradz na lata 2022-2031 bardzo istotną rolę odegrają konsultacje społeczne, mające na celu zbudowanie sprawnego modelu organizacyjnego dla realizacji założonych celów na obszarze Gminy Domaradz. W związku z tym prosimy o aktywne włączenie się w prace nad dokumentem poprzez udział w badaniu ankietowym.

W trakcie prac nad opracowaniem Strategii zostaną zorganizowane warsztaty diagnostyczno-projektowe, na które zostaną zaproszeni radni, sołtysi miejscowości, mieszkańcy Gminy, pracownicy Urzędu Gminy oraz jednostek organizacyjnych (zaproszenie do włączenia się w prace nad Strategią zostanie umieszczone na stronie internetowej Gminy Domaradz).

Ankietę mogą Państwo wypełnić przy pomocy formularza online, klikając w czerwony guzik po lewej [Weź udział].

 

Z góry dziękujemy za udział w badaniu.

 

 

Tagi: Nie przypisano do artykułu żadnych tagów

Kategoria: Społeczeństwo


Dodaj swój komentarz

Zaloguj się, aby dodać swoją opinię. Jeśli nie masz konta, zarejestruj się.

Liczba komentarzy: 0 Pozytywnych: 0 Negatywnych: 0 Neutralnych: 0

Nikt jeszcze nie dodał komentarza.
Bądź pierwszy, nie pozwól przejść temu tematowi bez echa !

Podziel się z nami Swoją opinią.


ResPublic

Platforma współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka