W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na dalsze używanie tych plików. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności.

Zamknij

ARTYKUŁ

Konsultacje społeczne Studium
(SUiKZP) w Gminie Nur

Opublikowano: 2021-08-30 14:58:08
Kategoria: Gmina Nur
Autor: Cyfrowa Demokracja

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych, w tym mieszkańców, przedsiębiorców, organizacje pozarządowe oraz inne osoby/instytucje zainteresowane Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego w Gminie Nur do udziału w procesie konsultacji społecznych.

Wnioski/ uwagi/ opinie można składać również:

- Osobiście, pocztą tradycyjną na adres Urzędu Gminy Nur ul. Drohiczyńska 2, pocztą elektroniczną na adres: ugnur@gminanur.pl lub za pośrednictwem portalu ePUAP na adres skrzynki: e-PUAP Urząd Gminy Nur: /f7558jnfbk/ (formularz można pobrać ze strony Urzędu: https://www.gminanur.pl/konsultacje-spoleczne.html, na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Gminy Nur: https://nur.bipgmina.pl/cms/14404/konsultacje_spoleczne_dotyczace_studium_uwarunkowan_i_kierunkow_ lub w punkcie konsultacyjnym,

lub

- elektronicznie za pomocą geoportalu: http://gminanur.geoportalgminy.pl

Ponadto od 1 września do 17 września br. w Urzędzie Gminy Nur, ul. Drohiczyńska 2, pokój nr 9 w godzinach pracy Urzędu, tj. pn-pt od 7.30 do 15.30 działa punkt konsultacyjny w którym przyjmowane będą wnioski, uwagi i opinie w sprawie studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Nur.


 

Tagi: Nie przypisano do artykułu żadnych tagów

Kategoria: Gmina Nur


Dodaj swój komentarz

Zaloguj się, aby dodać swoją opinię. Jeśli nie masz konta, zarejestruj się.

Liczba komentarzy: 0 Pozytywnych: 0 Negatywnych: 0 Neutralnych: 0

Nikt jeszcze nie dodał komentarza.
Bądź pierwszy, nie pozwól przejść temu tematowi bez echa !

Podziel się z nami Swoją opinią.


ResPublic

Platforma współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka