W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na dalsze używanie tych plików. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności.

Zamknij

ARTYKUŁ

Komitet Rewitalizacji - GPR
miasta Mońki

Opublikowano: 2017-07-24 08:19:39
Kategoria: Rewitalizacje
Autor: Cyfrowa Demokracja

Komitet Rewitalizacji stanowi forum współpracy i dialogu interesariuszy z organami Miasta i Gminy Mońki w sprawach dotyczących przygotowania, prowadzenia i oceny rewitalizacji oraz pełni funkcję opiniodawczo - doradczą Burmistrza. Zgodnie z art. 7 ustawy konieczne jest przygotowanie Zasad Wyznaczania Składu oraz Zasad Działania Komitetu Rewitalizacji, które są przyjmowane w drodze uchwały Rady Miejskiej.

Powołanie Komitetu Rewitalizacji to ważny element udziału społeczności lokalnej w pracach nad programem rewitalizacji, a także na etapie jego wdrażania i oceny. 

 

Komitet Rewitalizacji jest jednym z elementów opracowywanego Gminnego Programu Rewitalizacji Gminy Mońki, który umożliwi Gminie i innym podmiotom w nim wskazanych aplikowanie o środki unijne na realizację zaplanowanych przedsięwzięć rewitalizacyjnych na obszarach zdegradowanych. Uczestnictwo w Komitecie ma charakter społeczny. Za udział w posiedzeniach i pracach Komitetu nie przysługuje wynagrodzenie ani dieta.

Tagi: Nie przypisano do artykułu żadnych tagów

Kategoria: Rewitalizacje


Dodaj swój komentarz

Zaloguj się, aby dodać swoją opinię. Jeśli nie masz konta, zarejestruj się.

Liczba komentarzy: 0 Pozytywnych: 0 Negatywnych: 0 Neutralnych: 0

Nikt jeszcze nie dodał komentarza.
Bądź pierwszy, nie pozwól przejść temu tematowi bez echa !

Podziel się z nami Swoją opinią.


ResPublic

Platforma współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka